Silne bóle brzucha a morfologia krwi
Witam,od 4 wrzesnia mam silne bóle brzucha okolica żołądka po środku,troche pod lewymi żebrami,były biegunki,ogólnie źle,w miarę się poprawiło oprócz brzucha,usg mam 6października,(podejrzenie trzustki)miałam robione badanie krwi ,enzymy trzustki,watroby i moczu i o to wyniki niepokojące : MCV- 69,4 fl [79-95] MCHC- 31,8 g/dll [32-35] MCH- 22,1pg [24-32] RDW-S- 34,5 fl [36-50] RDW-CV- 13,9% [11,5-14] PCT- 0,43 % [0,17-0,35] IG -0,00 [0,01-0,04] IG % 0,0 [0,16-0,62] BASO- 0,03 10^3/ul [0-0,2]

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.