Silne bóle brzucha a wynik kolonoskopii

Od 7 l. cierpię na ból po lewej stronie brzucha byłam odsyłana od proktol. do ginekol.6 lat temu z powodu obniżenia narządu rodnego wszczepiono mi siatki . Z małymi przerwami bóle powracały dokładnie wzdłuż jelita grubego ból potworny jakby ciągnąć za skórę ,wyraźnie jakby jelito się opuszczało. Wcześniej kolonoskopia 2 razy nic nie wykazała,wlew doodbytniczy w 2002 r."jelito wypełniło się do kątnicy,w zagięciu wątrob. pętla dodatk. poprzecznicy wyrostek rob.niewypełn.teraz usgrectoentterocoele

Aleksander Ropielewski

Rektoenterocele to wypadanie odbytu. W przypadku nasilonego wypadania i znacznych dolegliwości stosuje się rektopeksję, która powinna przynieść znaczącą ulgę. Prosze skontaktować się z chirurgiem celem ustalenia terminu operacji.