Silne bóle brzucha i bulgotanie w jelitach

Od tygodnia mam silne bóle brzucha i bulgotanie w jelitach (prawdopodobnie w nich). W ostatni weekend objawy tak bardzo się nasiliły, że nie miałam apetytu. Dwa dni nic nie jadłam. Bóle są cały czas, nieważne czy jestem najedzona czy też nie, czy zjadłam dużo czy mało. W dodatku bardzo powiększył mi się brzuch. Proszę o diagnozę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na zaburzenia w obrębie jelit. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Diagnoza może buc postawiona na podstawia badania oraz wyników badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.