Silne bóle brzucha i nerek u kobiety w ciąży

Szanowna Pani w ubiegłym tygodniu zrobiłam test i pokazał dwie kreski ,ale od kilku dni mam silne bóle brzucha często po jednej stronie odczuwam wrażenie jak by mnie nerka bolała nawed po kilka lub kilkanaście godzin dziennie lub w nocy czasem mam wrażenie jak ten płód chciałby wyjść odbytem mam taki nacisk, a co najgorsze Ciągle chce mi się do toalety oddaje mocz nawed co kilka minut schodze z toalety nie dojdę do pokoju i znowu muszę. Czy to możę być ciąża pozamaciczna??Proszę o pomoc...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy to ciąża pozamaciczna... raczej nie. Objawy jakie u Pani występują są zbyt jasno wyrażone by mówić o nich jako rezultacie tak wczesnej ciąży. Oczywiście nie można tego wykluczyć. Sugerowałbym jednak badania kontrolne ze szczególnym zwróceniem uwagi na układ moczowy w tym na same nerki. Proponuję kontrolne badanie USG.