Silne bóle brzucha, mdłości, senność, przemęczenie i ból piersi

Witak od dłuższego czasu mam silne bóle brzucha, mdłości, jestem senna i przemęczona, zmiany humorów to normalna rzecz przed okresem tyle ze spóźnia się już 2 tydzień. Byłam u ginekologa gdy już spóźniał się 5 dni ciąża wykluczona, tabletki antykoncepcyjne przepisane, proponowano mi tabletki na wywołanie miesiączki ale wole poczekac i martwię się bo wszystko się nasila dodatkowo doszedł ból piersi i powiększyły się ale to nie ciąża więc co się dzieje ?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i najpewniej oceny badań hormonalnych trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.