Silne bóle brzucha, nudności i biegunka oraz wstręt do jedzenia

od podad 1,5 rokuco jakiś czas(1-2mies)silne bóle brzucha połączone z nudnościami i biegunką. dochodzą do tego zimne poty lub uderzenia gorąca oraz kołatanie serca i wstręt do jedzenia. za pierwszym razem dostałam leki.ale stan mimo brania nie zmienił się trwał 2 tyg wylądowałam w szpitalu z odwodnienia.potem znajomy dał mi do picia orzechówkę-na spirytusie. kolonoskopia i gastroskopia nic nie wykazały.stwierdziłam że alkohol mnie uspokaja brałam valusedi od 8 mies nic sie nie działo. do dzis.
KOBIETA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Niestety, drogą wirtualną nie da się postawić żadnej diagnozy. Jeżeli jednak badania niczego nie wykazują (kolonoskopia, gastroskopia), być może Pani dolegliwości mają przyczyny psychogenne? Proponowałabym wykonać szereg specjalistycznych badań, by wykluczyć/potwierdzić fizyczne podłoże dolegliwości. Jeżeli badania wyjdą w porządku, być może Pani objawy, jak bóle brzucha, nudności, biegunka, zimne poty, uderzenia gorąca, kołatanie serca, jadłowstręt wskazują na problemy natury emocjonalnej, np. zaburzenia lękowe, nerwicę wegetatywną. Valused, który Pani przyjmowała, jest lekiem uspokajającym i ułatwiającym zasypianie. Jeżeli lekarz rodzinny i lekarze specjaliści (gastrolog) wykluczą przyczyny fizyczne dolegliwości, radziłabym skonsultować się z lekarzem psychiatrą.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!