Silne bóle brzucha po odstawieniu tabletek

Witam Z powodu znacznego wzrostu wagi po tabletkach antykoncepcyjnych musialam je odstawić.Okres dostałam od razu po 31 dniach ale okropnie bolał mnie brzuch przez pierwsze 4 dni.Pomyślałam, ze może to po odstawieniu, ale teraz znow to samo.Dodatkowo za 2 dni mam ważny egzamin i trochę się denerwuje.I tu właśnie chciałam zapytać czy to normalne bo przed tabletkami nie bolal mnie brzuch. No i czy jakoś można ten ból załagodzić bo jest okropnie :(

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że ból może wynikać z zaburzeń hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.