Silne bóle brzucha po prawej stronie pod żebrami

Witam.Od pol roku mam silne bole brzucha po prawej stronie,pod zebrami,kolkowe,sciskajace,bol jest staly.Brzuch przypomina balon napelniony woda i mam wrazenie,ze z prawej strony brzucha po fizykalnym badaniu,jest tam cos powiekszone i wyczuwalne przez powloki brzuszne.Obwod brzucha znacznie sie zwiekszyl.Podejrzewano kamienie w pecherzyku zolciowym,ale usg nic nie wykazalo.Bol kolkowy w gornej czesci plecow po mocniejszym oplukaniu reka bol ustepuje.Kal jest papkowaty.Wrazenie siniakow na glowi

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do swojego lekarza POZ. Bez badanie nie jest możliwe aby coś więcej powiedzieć. Być może konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza.