Silne bóle brzucha pod żebrami

Witam, od ok. 2 lat mam silne bóle brzucha. Zwykle utrzymują się przez kilka dni do tygodnia. Średnio występują co 4 miesiące. Najbardziej atakuje podżebrza. Ból kończy sie na wysokości pępka i z reguły występuje po jedzeniu, przy tym brzuch często mi pulsuje. Miałem robione USG, badania krwi oraz moczu, wszystko zawsze w porządku. Czym to może być spowodowane? Zła dieta? Jakiś wirus? Wrzody? Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam.

Z uwagi na opisywane objawy oraz prawidłowe wyniki wykonanych już badań wskazane wydaje się wykonanie gastroskopii.

Pozdrawiam