Silne bóle brzucha promieniujące do boku

Witam wczoraj zaczol mnie silnie bolec brzuch w srodbrzusz promieniujacy do lewego boku w nocy pijawiwy sie nudnosci i wymioty dzis bo jest mniejszy ale jeszcze odczowalny czy jest o co sie martwic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogły być spowodowane błędem dietetycznym. Jeśli dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.