Silne bóle brzucha, rozwolnienie a zdrowe odżywianie

Witam. Przez większość mojego zycia staram się właściwie odżywiać, nie przynosiło mi to problemów, ponieważ zawsze miałam duży apetyt, ale od okolo 1,5 tygodnia, mam silne bóle brzucha, rozwolnienia itp. Potrafię przez 3 dni nic nie jesc bez uczucia głodu, a wręcz przeciwnie, na samą myśl o jedzeniu chce mi się wymiotowac. Wie państwo czego są to objawy i dlaczego nie mam dawnej ochoty na jedzenie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Mgr Martyna GorczyĹska

Opisane przez Panią objawy pasują do bardzo wielu chorób (np. zatrucie pokarmowe, stan zapalny żołądka, jelit lub trzustki i wiele innych). Dlatego jak najszybciej trzeba się udać do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zleci dalsze badania (laboratoryjne lub USG). Dopiero na tej podstawie można postawić diagnozę.

witam Panią,

Opisane objawy mogą być wynikiem wielu chorób. Ciężko postawić odpowiednią diagnozę bez żadnych badań. Koniecznie należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu który zleci badania i leczenie.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk