Silne bóle brzucha, skurcze i mdłości

Witam juz prawie od tygodnia mam silne bole brzucha miedzy innymi skurcze i mdlosci, ale przez ostatnie paru dni jest to bardzo bolesny skurcz jak sie schylam i prostuje to mnie brzuch strasznie boli. Nie mam ani goraczki ani biegunki, jak tylko cos zjem to mnie tez brzuch boli i mdli. Nawet nie mam duzego apetytu. Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Tak może objawiać się choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. Proszę skontaktować się z lekarzem w celu rozpoczęcia ukierunkowanego leczenia.