Silne bóle brzucha u 30-letniego mężczyzny

Witam mój mąż jest 30 ma problemy z bólem brzucha który trwa od ponad roku.Boli go całe podbrzusze po lewej i po prawej stronie i na środku jest to ból który czuje cały dzień oprócz tego ma silny ból taki skurczowy po którym w krótkim czasie idzie na "kibelek".Bórczenie w brzuchu i uczucie że musi iść do kibelka"ale nie załatwi się czasem zdaża się że musi iść w nocy bo go to obudzi to jest taki silny ból skurczowy.Proszę o poradę robił USG i KONOLOSKOPIĘ i nic nie wyszło nic nie pomaga :( :( !.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może warto byłoby wykonać badanie ogólne moczu. Ale to można określić po wstępnym badaniu .