Silne bóle brzucha, wymioty i duszności

Witam Od 2 lat borykam się z silnymi bólami brzucha: ból zaczyna się w dołku sercowym i promieniuje na prawą strone brzucha i pleców, do tego wymioty, duszności. Miałam robioną gastroskopie z której nic nie wyszło i USG na obecność kamieni z którego tez nic nie wyszło. Lekarze nie wiedzą co mi doradzić, zapobiegawczo dostaje leki takie jak przy zapalenieu zołądka Ranloc brałam tez polprazol ale bole dalej sie pojawiają. Bardzo proszę o poradę.

Trudno mi diagnozować i zalecać odpowiednie postępowanie bez bezpośredniego kontaktu z pacjentem, badanie bezpośrednie pacjenta. Proszę może jeszcze w tej sprawie skonsultować się z gastroenterologiem. Przyczyn takich dolegliwości może być bardzo dużo.