Silne bóle dolnej części kręgosłupa

Od lutego odczuwam silne bóle dolnej części kręgosłupa. Trafiłam na badanie rezonansem magnetycznym kręgosłupa L-S. Zmniejszona lordoza lędźwiowa z nieznacznym skrzywieniem bocznym lewostronnym. Prawidłowy poziom sygnału trzonów kręgów lędźwiowych. Obniżenie poziomu sygnału tarczy międzykręgowej L4/L5-dehydrytacja. Na poziomie L4/L5 centralna i nieco bardziej lewostronna przepuklina tarczy międzykręgowej uciska worek oponowy z zaznaczonym konfliktem korzeniowym lewostronnym, śródkanałowo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być powodem dolegliwości bólowych lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga bądź neurologa, który po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie leczenie.