Silne bóle gardła po gastroskopii

Witam.Jestem 25-letnią kobietą.29.12 mialam robioną gastroskopię-po badaniu odczuwalam bol gardla a dokladnie po 4 dniach dopadl mnie tak silny bol gardla że uniemozliwial mi sen-trafilam do lekarza i dostalam antybiotyk-zadzialal.dzis mamy 12 lutego i znow zaczelo mnie bolec gardlo i przechodze grype..czy to moze miec zwiazek z jakimis powiklaniami gardla po tym badaniu?p.s nic zminego nie pilam i ostatnimi 2 tygodniami caly czas siedze w domu.

Lek. Tomasz Budlewski

Pewnie może mieć związek z badaniem. Proponuję udać się ponownie do lekarza celem kontroli ewentualnie modyfikacji leczenia