Silne bóle głowy a stosowanie Vibinu

Mam pytanie. Przy trzecim opakowaniu vibinu, który biorę, zaczęłam miewać silne bóle głowy i migreny. Wcześniej przyjmowałam tabletki o godzinie 18, ale gdy zaczęły pojawiać się skutki uboczne, postanowiłam brać tabletki tuż przed snem, aby opóźnić ból głowy i w spokoju pouczyć się do ok. godz. 22/23. Czy jeżeli przyjmuję teraz tabletki między 21-23 z godziny 18, mogło to wpłynąć na ich działanie?

Witam! Zmiana pory przyjmowania preparatu mogła wpłynąć na to, że w czasie snu zwyczajnie nie odczuwa Pani bólu głowy. Nie zmieniła natomiast wpływu doustnych tabletek antykoncepcyjnych na naczynia mózgowe. Bóle głowy o których Pani pisze są wskazaniem do odstawienia preparatu lub zamiany go na inny, lepiej tolerowany. Świadczą bowiem o tym że pigułki wpływają niekorzystnie na krążenie mózgowe.