Silne bóle głowy a wkładka Kyllene

Witam mam wkładkę kyllene od listopada 2017r. Miałam skąpe miesiączki i plamienia. Od około 5 miesięcy miesiączki i plamien brak ciąża wykluczona. Od tego czasu mam silne bóle głowy które są pod kontrolą neurologa i podejrzewa migrenę. Czy może ta wkładka ma coś z tym wspólnego? Zastanawiam się nad wyjściem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi , czy neurolog zlecał jakieś badania ?