Silne bóle głowy i mdłości po prowokowaniu wymiotów

Witam!Jeżeli kilka lat temu miałam problem z częstymi,regularnymi prowokacjami wymiotow, które trwały dość krotko około 2 miesięcy. Czy teraz kiedy od tamtego czasu mam silne bóle głowy i czeste mdłości oraz wymioty powinnam zastoswac dietę i ewentualnie jaką? Nie miałam zdiagnozowanej bulimii gdyż nie byłam u lekarza.

Witam serdecznie,
Jeżeli odczuwa Pani silne bóle głowy, ma Pani mdłości i wymioty, to przede wszystkim proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, aby ten skierował Panią na badania, w celu określenia, czy bóle mają podłoże biologiczne.Jeżeli będzie potrzebna dieta, to lekarz dobierze ją Pani i da zalecenia. W przypadku kiedy lekarz wykluczy chorobę o podłożu biologicznym, warto skontaktować się z psychoterapeutą, aby zdiagnozować, czy podawane objawy mogą mieć podłoże psychologiczne.
Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia

Witam przede wszystkim niech Pani idzie do lekarza, najlepiej gastrologa i się gruntownie przebada. Jeżeli lekrza rzeczywiście zdiagnozuje bulimię to wtedy będziemy się martwić.
Pozdrawiam serdecznie