Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 4 8 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Silne bóle głowy i oka po lewej stronie

Witam, mam 24 lata i od roku czasu mam silne bóle głowy po lewej stronie i lewego oka. Czasem ból jest tak mocny ze nie mogę otworzyc oka. Po roku czasu doprosiłam sie swojego lekarza rodzinnego o skier. do neurologa ale wizyta dopiero w maju. Bol jest dziwny, jakby ktos mi nadepnął na głowę.. dodam, ze po mocnym uciśnięciu na lewą stronę głowy przeszywa mnie ból póki nie puszcze tego miejsca. Co mi moze dolegac? Jak to leczyc? O jakie badania prosic specjaliste? Pozdrawiam Małgosia M.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja, charakter, pora występowania, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie. W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Proszę poczekac na konsultację neurologiczną, sama się Pani nie zdiagnozuje. Jednym z powszechnych badań stosowanych w bólach głowy jest MRI lub TK . Badanie to pozwala wykluczyc objawowe bóle głowy.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0

Witam.może to być wszystko. Trzeba się zbadać. Wykluczyć po kolei żeby zatoki uszy.potem zmiany zapalne nerwów potem zmiany w ukrwieniu. Nie boli bez przyczyny. Pozdrawiam serdecznie życzę szybkiej wizyty

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy