Silne bóle głowy i zachwiania równowagi

.Mam silne bóle głowy,zaczynam zauważać że czasami mam problem z pamięcią i czasami mam zachwiania równowagi zanik korowy z poszerzeniem przestrzeni płynowej przymózgowej w okolicach czołowych,drobne,niecharakterystyczne ognisko śr.ok.2mm w istocie białej okołokomorowej na wysokości trzonu komory bocznej prawej,poza tym zmian ogniskowych w strukturach mózgowia nie wykazano,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik CT powinno się zinterpretować w oparciu o pełne dane kliniczne, tj. wiek, płeć, objawy, schorzenia współistniejące, zażywane leki, itd. Proszę bowiem pamiętać, że np. zaniki korowe, w zależności od wieku mogą być bowiem procesem patologicznym lub też nie. Podany wynik powinien zatem ocenić specjalista neurolog.