Silne bóle głowy, którym towarzyszy wysoka gorączka

Witam, od 3 dni odczuwam bardzo silne bóle głowy, którym towarzyszy wysoka gorączka (zwłaszcza w nocy), w tym momencie trudność sprawia mi podniesienie głowy. Tabletki przeciwbólowe nie skutkują. Nie ma szans, na wizyte u lekarza, ponieważ znajduje się w UK, a tutejsi lekarze, nie mogą zrobić nic jeśli objawy trwają krócej niż 2 tygodnie. mam 21 lat, jestem kobietą, w przeszłości cierpiałam na bolerioze i silne migreny.

Witam. W tej sytuacji powinna Pani wezwać zespół pogotowia ratunkowego lub zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala. Opisane objawy mogą być groźne i świadczyć o infekcji ośrodkowego układu nerwowego.