Silne bóle głowy, nudności i stany podgorączkowe

Witam, mam 18 lat. Od dłuższego czasu mam bardzo silne bóle głowy,nudności, słabo się czuje, miewam też czasem stany podgorączkowe. Wszystkie badania wyszły w porządku, jedynie w rezonansie wyszła mi torbiel w zachyłku zębodołowym. Czy te dolegliwości są spowodowane tą torbielą ? Czy może to coś innego ?

Informację taką należy skonsultować ze stomatologiem, może to być źródłem infekcji. Należy wykluczać każde źródło infekcji. Wówczas można szukać dalej.