Silne bóle głowy od dzieciństwa i zaburzenia psychosomatyczne

Witam Serdecznie, od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie powinnam udać się do lekarza psychiatry, psychologa. Otóż od dzieciństwa cierpie na silne bóle głowy, z wiekiem ból się nasila, po konsultacjach z neurologami stwierdzono u mnie migrenę oraz zaburzenia psychosomatyczne, ból głowy na tle nerwowym. Ogólnie jestem cichą, roządą dziewczyną, ale gdy się denerwuję, albo ktoś mnie konkretnie wkurzy puszczają mi wszelkie hamulce, wyzywam, używam siły, rzucam wszystkim i płaczę... Proszę o pomo

Witam. Prawdopodobnie istnieje konkretny powód, który pani kryje głęboko w sobie. Do niego warto dotrzeć i zrozumieć, pozbyć się go, dlatego konieczna jest wizyta u psychoterapeuty, psychoanalityka. Warto też farmakologicznie leczyć migrenę u neurologa. Trwa to ok. pół roku. Powodzenia