Silne bóle głowy oraz chwilowe odrętwienia i brak siły w rękach

Dzień dobry, Jakiś czas temu (ok.1 roku) trafiłam do lekarza, ponieważ zaczęłam odczuwać silne bóle głowy oraz chwilowe odrętwienia/brak siły w rękach(powodujące nagłe wypadanie przedmiotów z rąk).Stwierdzono zniesienie lordozy szyjnej. Po zażywaniu leków przciwbólowych oraz rozluźniających dolegliwości ustąpiły.. Jednak od miesiąca ponownie zaczęłam odczuwać silne bóle głowy, otępienie,zmęcznie,bezsenność, bóle całego kręgosłupa.Mam ciągłe uczucie niemożności utrzymania głowy w pionie. Pomocy.

Droga na skróty, przez internet nie jest w tym wypadku najlepsza. Nie da się diagnozować i leczyć w ten sposób.
Proszę udać się do lekarza.