Silne bóle głowy po operacji usunięcia guza mózgu u córki

Witam, Moja córka w lipcu br. przeszła operację usunięcia guza mózgu ( skórzak ), który znajdował się w kącie mostowo móżdżkowym. Do dnia dzisiejszego męczą ją średnio co 2-3 dni silne bóle głowy. Ból występuje z tyłu głowy. Najczęściej pojawia się rano po wstaniu lub po gwałtownym ruchu. Czy te bóle to jeszcze pozostałość po operacji czy należy się niepokoić i udać się szybko do specjalisty ? Nadmienię, że rezonans kontrolny był wykonany pod koniec sierpnia i nic niepokojącego nie wykazał.

Witam serdecznie, takie bóle jak Pani opisuje - wymagają w mojej ocenie diagnozowania, czy było badanie NMR po operacji? Czasami po tego typu zabiegach dojść może do powikłań np wodogłowie pooperacyjne