Silne bóle głowy po prawej stronie

Witam okolo 6 dni temu zaczela bolec mnie glowa tylko po prawej stronie dosc silnie i uczucie ''jakby mi rosla do tego dolaczyly szumy i dzwonienie jak rowniez uczucie jakby cala glowa rosla, i zatkane mam prawe ucho od poczatku teraz wprawdzie glowa nie boli tylko to uczucie rozpierania i pojawily sie nudnosci 2 dzien.Ogolnie boli mnie cialo miesnie i kosci jak przy grypie i oslabienie martwia mnie te dolegliwosci sa strasznie uciazliwe bo kreci mi sie w glowieMoj lekarz bedzie dopiero we wt.

Rozumiem iż prawdopodobnie jest już po wizycie. Jeśli mimo wszystko dolegliwości nie ustaną proszę wziąć pod uwagę pomiar ciśnienia krwi I ew. konsultacje neurologiczną