Silne bóle głowy po skorzystaniu z sauny

Witam.Przez cały tydzien zle sie czulem chorowałem itp postanowilem wczoraj pójść na saune aby wypocic chorobe .Po wyjsciu czulem sie dobrze o okolo 3 rano dostalem silnego bólu głowy . Gdy lezałem na brzuchu ból pojawial sie z porzdu lecz teraz odczuwam silny ból z tyłu jakie moga byc tego przyczyny ? zatoki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.