Silne bóle głowy, senność przy nerwicy lękowej

Od kilku lat leczę się na nerwicę lękową.Zostałam skierowana do psychologa wiele lat temu, bo cierpiałam na potężne bóle głowy, sennoś.Od kilku miesięcy objawy przybrały na sile-znów odczuwam bóle w okolicy głowy lub ćmienie.straciłam zdolność wypowiadania logicznych zdań na 20 minut, czasem mam "czarne plamy", które uniemożliwiają normalne widzenie, lub nie jestem w stanie odczytać tekstu np.na komputerze, bo wszystko migocze.Od pewnego pojawiają się także mroczki. Co robić?

Oprócz wizyty u psychiatry, konieczna byłaby również konsultacja neurologiczna by wykluczyć neurologiczne podłoże objawów. Pozdrawiam!

W przypadku nerwicy lękowej ważne jest pozostawanie pod opieką psychologiczną - kontynuowanie psychoterapii. Ze względu na nowe objawy, które się u Pani pojawiły proszę również udać się na konsultację neurologiczną i okulistyczną.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder

Witam!
Na początku proponuję udać się do neurologa, opisać objawy, które Pani przedstawiła i wykonać zlecone badania. Jeżeli jednak okaże się, że z neurologicznego punktu widzenia wszystko jest w porządku, to proszę poważnie rozważyć konsultację psychologiczną, psychoterapię.
Pozdrawiam!