Silne bóle głowy - skroni i potylicy

Witam mam 25 lat jestem kobieta i mama 2 dzieci . Niestety od 3 tyg mam bardzo silne bole glowy calej glowy skronie potylica czuje sie jakby mi kto mlotkiem walil po glowie do tego dochodza zawroty glowy ,ost zdzazylo mi sie zemdlec ..mieszkam w uk i bylam u lekarza i mi przepisal prolchopizine 5mg 3 razy dziennie czy cos takiego ale to sa leki na schizofremie i wgl jakies psychodropy rece mi opadaja i jestem w kropce bo nie wiem co dalej.. po tych lekach jest jeszcze gorzej ..

Lek. Katarzyna Szymczak

Czasem leki , tej grupy używa się w bólach głowy, trudno o dnic zasadności ich stosowania w Pani przypadku bez dokładnego badania. Czy była Pani u neurologa? Objawy mogą wskazywać m.in na migrenę, bóle napięciowe
Pozdrawiam