Silne bóle głowy w okolicach skroni, nudności i zawroty u 20-latki

Mam silne bóle głowy w okolicach skroni i na środku uciski codziennnie ciśnienie 120 70 106 dolne w nocy miałam dziwny atak ciemno przed oczami paraliż dugo nie mogłam odzyskac wzroku mroczki i kręcenie sie w głowie bezwład dłoni nóg bardzo trudno było mi się poruszać do tej chwili nadal mam bóle głowy dochodza az nudności krecenie się w głowie Co to może być? dodam że mam wysoką prolaktyne badane mialam płytki czerwone białe potas jód było wszystko w porządku.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa oraz wykonać badanie obrazowe głowy.