Silne bóle głowy w okolicy czoła i skroni

od 3 dni silny bol glowy w okolicy czola i skroni , czuje jakby we mnie cos pulsowalo, pare dni temu zostałam mocno szarpnieta za włosy i od tamtego czasu zaczęło boleć.Niewiem czy iść do lekarza nigdy mnie tak głowa nie bolała

Renata GrzechociĹska

Witam!
Jeśli wykluczymy uraz głowy spowodowany szarpnięciem za włosy, np. uderzenie głową w okolicy skroniowej lub czołowej. To ten fakt może nie mieć znaczenia. Jeśli jest to wyjątkowo silny ból proszę się udać do neurologa.
Pozdrawiam