Silne bóle głowy z nudnościami i wymiotami kilka razy w miesiącu

Witam!Od5miesięcy mam silne bóle głowy ok.4-5 razy w mies(ostatnio bardzo silne nawet po kilkanascie godz).Towarzyszą nudności i wymiotyWynikCT angio głowy:Tętnica przednia mózgu prawa w odc.A1 węższa szer.1,1mm-odpowiednio jednoimienny odcinek tętnic przedniej mózgu lewej szer.-1,9mm,poza tym w badaniu angio TK koła naczyniowego podstawy mózgu bez uchwytnych cech malfomacji naczyniowych.Poszerzenie opuszki żyły szyjnej po lewej stronie.Masywne zgrubienia zapalne śluzówki błędnika sitowego.

WynikCT angio głowy:
Tętnica przednia mózgu prawa w odc.A1 węższa szer.1,1mm-odpowiednio jednoimienny odcinek tętnic przedniej mózgu lewej szer.-1,9mm,poza tym w badaniu angio TK koła naczyniowego podstawy mózgu bez uchwytnych cech malfomacji naczyniowych.Poszerzenie opuszki żyły szyjnej po lewej stronie.
ANGIO CT są asyymetrie, ale od dawna, Nie wykazano tętniaka czy malfrmacji....
!! Masywne zgrubienia zapalne śluzówki błędnika sitowego.!!!
Mogą nasilać bóle głowy !
Do Laryngologa, Morf, OB, CRP
Bóle z opisu jak migrenowe, ale częste ; Jak inne wyniki?