Silne bóle głowy, zawroty, ból w klatce piersiowej, ściskanie w przełyku i mdłości u 24-latki

Witam,mam 24 lata. od ponad miesiąca ma silne bóle głowy,zawroty,ból w klatce piersiowej,coś ściska mnie w przełyku i straszne mdłości. Miałam robione RTG i wykazało zniesioną lardozę szyjną. Mam też wysokie ciśnienie. Pani Doktor kazała mi się zgłosić dalej do specjalistów,ale terminy są bardzo długie...kazała też zrobić USG TĘTNIC SZYJNYCH. Proszę o jakąś pomoc! Od 18-roku życia mam problemy ze zdrowiem i już sobie z tym nie radzę! Dziękuje,pozdrawiam serdecznie.MARTA

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli jednak kolejki na NFZ są bardzo długie, niestety nie jestem w stanie nic Pani doradzić oprócz sugestii skorzystania z porad prywatnych.