Silne bóle i pieczenie nóg u 83-latki

Teściowa, lat 83 skarży się na silne bóle nóg-straszne pieczenie szczególnie nocą, po wizycie na pogotowiu w szpitalu lekarz stwierdził zapalenie żył-po badaniach u specjalisty naczyniowca zostało to absolutnie wykluczone-przepływy idealne, bardzo proszę o poradę co robić, gdzie się udać, żeby znaleźć przyczynę!

Lek. Tomasz Budlewski

A lekarz chirurgii naczyniowej nie stwierdził przyczyny? Proponuję w takim razie udać się do internisty celem całościowego badania. Być może wtedy sprawa się rozwiąże.