Silne bóle jądra po operacji przepukliny pachwinowej

Witam jetem 3miesiace po operacji przepukliny pachwinowej i mam silne boleprawego jadra i sine jadra mam i lekko powiekszone czym to jest spowodowane prosze o odpowiedz

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie udać się na kontrolę do chirurga. Może w chwili obecnej tworzy się jakiś wodniak w jądrze po stronie operowanej na przepuklinę lub jest to jakaś sprawa niezależna np. związana z żylakami powrózka nasiennego. Musi Pana bezpośrednio zbadać chirurg.