Silne bóle klatki piersiowej, wymioty i drgawki po wysiłku fizycznym

Wczoraj pojechalam zagrac mecz ktory trwal ponad godzine dodam ze nie uprawiam zbytnio sportu poniewaz rozleniwilam sie ostatnio i po 20 minutach dostalam zadyszki rozbolala mnie glowa ale to nic gdy wrocilam do domu wszystko bylo okej do godziny 20Dostalam silnych bolow glowy silnycj bolow w klatce piersiowej wymioty i drgawki bylo mi slabo dotarlam do domu i meczylam sie cala noc bardO sie przestraszylam i nadal sie boje leciutko bol w klatce czuje do tej pory dodam ze nigdy tak nie mialam

Aleksander Ropielewski

Objawy są bardzo niepokojące i wymagają ustalenia ich przyczyny. Bez przeprowadzenia badania trudno mi stwierdzić jakie jest ich podłoże, dlatego sugeruję pilny kontakt z lekarzem.