Silne bóle kolan podczas wchodzenia po schodach

Witam, moja żona od dłuższego czasu odczuwa silne bóle kolan, podczas wchodzenia po schodach słychać strzelanie w stawach kolanowych, co może być przyczyną i do kogo się udać?

Szanowny Panie, opisane objawy sugerują problemy u żony w zakresie stawów rzepkowo-udowych ( przednie przedzaiły stawów kolanowych). U podłoża tych dolegliwości są zazwyczaj szeroko rozumiane chondropatie w tych częściach kolan ( od tła urazowego poczynając na zwyrodnieniowym kończąc). Sugeruję konsultację u specjalisty z zakresu ortopedii. Pozdrawiam