Silne bóle kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego

Witam,mam bardzo silne bole kregoslupa szyjnego i ledzwiowego do tego dochodza bole plecow,sztywnienie nog i rak a temu wszystkiemu towarzyszy silne zmeczenie.Zrobilem rtg kregoslupa szyjnego a-p,boczne,mostek kostny c1,zniesienie lordozy,zwezenie krazkow m-kr szczegolnie c5/c6,wyostrzenia trzonow kregow i pow.stawowych,dobrze wysycony cien w tkankach miekkich karku na wys.c5,spondyloza szyjna.Bylem u neurologa proszac o skierowanie na rezonans magnetyczny,niestety nie dostalem ,prosze o POMOC!!

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Opis RTG do interpretacji klinicznej,
Do pełnej oceny stanu ogólnego i neurologicznego, obciążeń, stosowanych leków, nastroju....
Pozdrawiam