Silne bóle krzyża w 34 tygodniu ciąży

jestem w 34 tygodniu ciazy od tygodnia mam silne bóle krzyża szczególnie wieczorem ,w nocy nie dam rady sie przekrecic z boku na bok , skurcze brzucha ,twardnienie brzucha, szyjka moja ma 31 mm ,czy powinnam sie martwic?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli występują u Pani przedwczesne skurcze i twardnienie brzucha powinna się Pani koniecznie zgłosić do lekarza.