Silne bóle łydek oraz drętwienie, mrowienie i utrata czucia

Od kilku m-cy miałam bardzo silne bóle łydek. Z czasem było coraz gorzej; drętwienia,mrowienia, aż do utraty czucia. Do tego bardzo silny niepokój, lek, niedawno potezny atak paniki. Nieskoordynowane ruchy ciała. Lekarz (w UK) od razu bez pytań skierowala mnie do psychiatryka. Na własną rękę zaczelam pić końskie dawki chlorku magnezu. Jak za machnieciem różdżki(czary czy co?) kłopoty minęły i jestem nieziemsko spokojna, mogę chodzić(przedtem czlapalam bo ich nie czulam). Co to jest??????

Witam serdecznie,

Sugerowałabym udać się do lekarza internisty aby najpierw zrobić wszystkie badania w celu znalezienia przyczyny. Oczywiście może być tak, że były to objawy nerwicowe. Ale zanim podejmuje się walkę z nerwicą należy zrobić badania aby wykluczyć powody natury fizjologicznej.
Warto aby zastanowiła się Pani jak znosi stres, zmiany życiowe; jak Pani na nie reaguje? Czy łatwo jest Pani rozpoznawać swoje emocje i rozumieć je, czy raczej jest Pani nakierowana na działanie. Osoby ze skłonnościami do ataków paniki często mają problem w rozumieniu i radzeniu sobie z emocjami a raczej przywiązują uwagę do działania i objawów fizycznych.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
www.integral.com.pl

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza