Silne bóle łydek u 7-latki

Witam, moja córka w czerwcu skończy 7 lat i od kilku dni budzi się w nocy z płacze,że bolą ją nogi szczególnie łydki.Masowanie nóg działa przez chwilkę i potem zaś to samo.Jak była młodsza to miał to samo i dość długo..Przestaje dopiero wtedy kiedy dam jej lek przeciwbólowy.Nasz lekarz twierdzi, że dziecko szybko rośnie... Proszę mi powiedzieć co to może być.I jak jej można pomóc. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, opis dolegliwości wskazuje, że są to najprawdopodobniej bóle wzrostowe. Nie wymagają leczenia przewlekłego. Może Pani doraźnie dawać dziecku leki przeciwbólowe. pozdrawiam