Silne bóle mięśni nóg po angioplastyce

Jestem po angioplastyce-2 stenty w prawej tętnicy wieńcowej.Właściwie od samego początku po zabiegu mam silne bóle mięśni ud,które po przejściu 100m nie pozwalają na dalszy spacer. Dodatkowym problemem są krwiaki na piętach, które również okropnie bolą.Lekarze są bezradni ,ja również. Eliza

Aleksander Ropielewski

Mam za mało danych i brak możliwości przeprowadzenia badania klinicznego oraz oceny badań dodatkowych, abym mógł udzielić jednoznacznej i pomocnej odpowiedzi. Mogę jedynie zasugerować wykonanie diagnostyki w kierunku choroby niedokrwiennej kończyn dolnych oraz zaburzeń elektrolitowych.