Silne bóle nóg u 20-letniej kobiety

Witam mam 20 lat . Wzrost 170,waga 59 . Od kilku miesięcy borykam się z silnym bólem nóg . Nie jest to ból który towarzyszy mi dziennie od czasu do czasu . Ból ten zaczyna mi się od kolana i w dół , drętwieje wtedy mi noga i nie potrafię swobodnie iść . I nie jest to spowodowane z wysiłku fizycznego . Nie wiem dlaczego mnie te nogi bolą i chciała bym się dowiedzieć ?? . Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzieć.