Silne bóle oczu, zawroty głowy i omdlenia

Witam. Miewam silne bóle oczu zaraz po nagłym przebudzeniu, zawroty głowy, kilka razy zdarzyły mi się omdlenia. Okulista wykluczył jakiekolwiek chorobę oczu. Co może być tego przyczyną? Zdarzyło się to kilka razy w moim życiu (mam 31 lat) i właśnie po nagłym obudzeniu w nocy i kontakcie ze światłem (np. w łazience).

Należy wykonać badania podstawowe u lekarza POZ, prowadzić higieniczny tryb życia czyli odpowiednia ilość snu ewentualnie przebadać się u neurologa, pozdrawiam