Silne bóle okolic mostka z obrzmieniem jamy brzusznej

Witam i zarazem mam problem tego typu iż ostatnio dolegają mi silne bolę okolic mostka wraz z obrzmieniem jamy brzusznej czuje się niczym balon a do tego towarzyszy mi częste odbijanie się ,sadze ze to coś z trzustka albo wrzody żołądka,lecz nie jestem pewien ostatnio zdarzył się taki ów atak po wypiciu zimnego mleka jak i kilka dni wcześniej po zjedzeniu obsuszanej wędliny a smażone i pikantne potrawy jadam sporadycznie alkohol pijam odświętnie jedynie pale nałogowo. Proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie żołądka. Konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.