Silne bóle pleców, dreszcze i wysoka gorączka a praca nerek

Witam Panie doktorze, moja mama od dwóch dni ma bardzo silne bóle pleców w dolnej ich części (okolice kości ogonowej), dreszcze na całym ciele i wysoką gorączkę (okolice 40 stopni), wiem, że mama ma problem z nietrzymaniem moczu, dowiedziałam się, iż przez ostatni okres brała silne leki p/bólowe o nazwie "Refastin" (leki od mojego ojca, który choruje na nowotwór gardła dolnego) Czy Panstwa zdaniem ma to związek z pracą nerek ? Będę bardzo wdzięczna za wskazówki .

Nie można wykluczyć takiej przyczyny radzę wykonać ogólne badanie m oczu i posiew oraz skonsultować wynik z lekarzem rodzinnym lub urologiem,ale przy tak wysokiej gorączce mama powinna byś szybko skonsultowana przeez lekarza.
Pozdrawiam WK