Silne bóle po jednej stronie szyi 9 miesięcy po operacji tarczycy

witam od trzech dni mam silne bóle po jednej stronie szyi , utrudnia mi to w przełykaniu , jestem 9 miesięcy po operacji tarczycy czy mogą to być przyczyny po komplikacjach po operacji jakie wystąpiły?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli silne dolegliwości bólowe pojawiły się po 9 miesiącach po zabiegu, to najpewniej nie mają z nim związku. Jak najbardziej może być to jednak konsekwencja patologii w obrębie tarczycy, z powodu których była Pani operowana jak i wielu innych nieprawidłowości w obrębie tkanek szyi. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.