Silne bóle po leczeniu kanałowym

Dwa miesiące temu wykonane zostało u mnie leczenie kanałowe górnej szóstki. Ząb od tego czasu pobolewa przy nagryzaniu, wcześniej bolał jakby ktoś wbijał mi igłę w dziąsło. Teraz ten ból ustąpił, jest jednak ćmienie od czasu do czasu. Czy ząb na prawo tak długo boleć? Ze zdjęcia wynikało, że wszystko jest dobrze. Dodam, że jest to moje pierwsze leczenie kanałowe.

Po zakończonym leczeniu nie powinna mieć Pani żadnych dolegliwości bólowych.Jeżeli nadal odczuwany jest ból należy wrócić do stomatologa wykonującego zabieg i kontynuować leczenie.