Silne bóle po lewej stronie, w okolicach nerki

witam,od kilku dni odczuwam silny bol po lewej stronie ,w ok,nerki,nie wiem czy to kolka nerkowa,ale raczej nie,bol dokucza bardziej przy schylaniu,ruchu,siedzeniu,tepy bol...jestem na tabketkach ale pomagaja na 2 lub 3 h.

Marta Mielniczuk

Witam, Pani dolegliwości mogą być związane z nerką, mogą jednak promieniować również z kręgosłupa. Aby wykluczyć problemy z nerkami, w pierwszej kolejności należy zrobić badanie ogólne moczu. Pozdrawiam.